Redakce

Daniel Andel

Daniel Andel

zakladatel a majitel

Klávesák, skladatel, textař, producent, domácí kutil a věčný degustátor…

Vladimír „Dědek“ Švanda

Vladimír „Dědek“ Švanda

šéfredaktor

Kdysi sliboval v profilu autora, že se odstěhuje do hor a bude pást ovce. Nakonec jsou to koně a hory to zas tak úplně nejsou. Ale vzal si sebou všechny svoje kytary a brnká na ně pořád dál.


Michal Snížek

Michal Snížek

zástupce šéfredaktora

Kytarista samouk, vystudovaný „ajťák“, sportovní nadšenec a milovník toulání po horách.

Michaela „Teta“ Hoppeová

Michaela Hoppeová

inzerce

Stará se o nás v redakci, abychom všechno měli, prostě taková hodná teta. Stejně tak se stará i o naše inzerenty. A když si k dobrému červenému pustí Bonnie Raitt, tak je navýsost spokojená.

Olga Štajnrtová

Olga Štajnrtová

jazyková úprava

Zběsilá redaktorka a korektorka (pomáhají přidané dioptrie), která se snaží, aby jí neunikla žádná čárka, ale hlavně o to, aby textu neublížila a dobře pochopila autorův styl. Od mládí knihomol. Ráda se vrtá v etymologických souvislostech, potěší ji objev každého nového idiomu.

Pavel „Žabis“ Žabka

Pavel „Žabis“ Žabka

distribuce

Spoluzakladatel rap-metalové kapely Phatlip. Kytarista samouk, milovník života a věčný kamarád Jacka Danielse. :-)

Yllas

Yllas

 

Strýček Yllas je nevlastní švagr sestřenice neteře milé Sally. Chtěje zachovat rodinnou tradici, rozhodl se věnovat odpovídačství na vaše dotazy. Oběhl několik redakcí časopisů typu LEO, Burda, Hospodář, Frankfurteralgemajnecajtunk a dalších plátků podobného ražení, až zavítal také do redakce Muzikusu. To bylo v době formování redakčního týmu a my měli redakci přechodně U Pinkasů. Tehdy se strýček Yllas v našem týmu sice uchytil, ovšem my brzy přišli na to, že jeho znalosti o hudbě končí rozlišením kytary od pásového traktoru. Rozhodli jsme se tedy odpovídat na vaše otázky sami (pokud budeme vědět) jménem strýčka Yllase.

Petr „Pišta“ Pištora

Petr „Pišta“ Pištora

finanční a daňový poradce

Stejně jako Yllase, nikdo nikdy ho neviděl. Ale že v redakci občas pobývá poznáme vždy, když všem přijde výplata a autorům honoráře.

Pavel „Žbrďoch“ Tichý

Pavel „Žbrďoch“ Tichý

webmaster

V redakci má na starosti IT služby a web. Snad jediný nemuzikant v redakci (DJování, které krátce dělal se prý nepočítá). Ve volném čase hlavně aktivní i pasivní sportovec a fanoušek.

Radek Dunovský

Radek Dunovský

redaktor (social network)

Bývalý student uměleckoprůmyslových oborů ( TUL, UMPRUM). Navrhuje grafiku a design. Aktivně si kreslí, hraje na kytaru, zpívá a píše...

Dopisovatelé:
Daniel Andel, Martina Kajda Balcarová, Petr Baláš, Matěj Belko, Jan Červenka, Vladimír Dvořák, Martin Filip, Michal Husák, Milan Kramarovič, Ibrahim Hassan, Roman Helcl, Svatopluk Chalupa, Jezz., Ondřej Jirásek, Martin Jirsák, Michal Kašpárek, Peter Klementis, Petr Korál, Kryštof Krása, Jiří Křivka, Mojimír Mohapl, Luboš Malý, Luděk Stone Neužil, Jiří Neužil, Jiří Novotný, Jiří Polášek, Ladislav Ptáček, Stefan Segi, Dan Sywala, Petr Škuta, Vítězslav Štefl, Petr Štika, Zdeněk Wimpy Tichota, Ondřej Toul, Martin Vajgl, Václav Vlachý, Yllas, Bob Zika, Václav Zima a Tomislav Zvardoň

Cubase nebo Logic?

Možnosti výběru

Nejnovější články