Sek'd - Prodif Plus, Prodif 96 Pro

Německá firma Sek'D vyrábějící profesionální digitální zvukové karty přišla na trh již s dlouho avizovanými drivery pro platformu Mac.

 

Prodif Plus

Profesionální PCI karta s 24bitovým digitálním rozhraním S/PDIF coax (AES/EBU) i TOSlink optical ADAT, s podporou samplovací frekvence 96 kHz a analogovým rozhraním formátu 1/4" jack s 20bitovými AD/DA převodníky a podporou samplovací frekvence 11,05 - 48 kHz, s možností provozu více karet v jednom PC.

Analogové rozhraní je sice "pouze" v 20bitovém rozlišení, ale s vysokým odstupem signál/šum (90 dB), pro recording a kontrolní monitoring plně dostačující. ADAT rozhraní (osm kanálů) také umožňuje přímé propojení s digitálními mixpulty a ostatními profesionálními přístroji (samplery, HD recordery). Digitální rozhraní coax i optical umožňuje připojení ostatních komponentů (minidisk, DATmagnetofon) s PC.

 

Prodif 96 Pro

Jedná se o profesionální PCI kartu s 24bitovým digitálním rozhraním AES/EBU, S/PDIF a TOSlink optical ADAT, analogovým rozhraním formátu 1/4" jack s 20bitovými AD/DA převodníky, s podporou samplovací frekvence 96 kHz a synchronizací Word Clock na vstupu i výstupu.

Psáno pro časopis Muzikus