3/2010

Editorial

  • Pokud jste si v minulém čísle všimli, že se po poměrně dlouhé době změnil autor editorialu, pak vězte, že ten pomyslný vlak se dneska zastavil u mě. A tak tady sedím, koukám na blikající kurzor a musím sám sobě přiznat, že to bude těžší, než jsem čekal. Nejsem zrovna v nejlepším rozpoložení, a být listopad, svedu to na podzimní únavu, ale on je únor... Aha, teď mi google říká, že existuje i únava zimní, tak pak je to jasný :-)

    Už u nás v redakci jsem se několikrát přesvědčil, že muzikant a sport zní dohromady často velmi disonantně, ale neodpustím si alespoň trochu zafandit zimní olympiádě. Včera totiž na konto ČR přibyly dvě placky z Vancouveru, jedna zlatá a jedna bronzová, a zejména ta bronzová byla docela drama (ona vlastně i ta zlatá). Za co a kdy to bylo, už nechám na vás, jako takový malý kvíz, a nehlaste se všichni, že vás to strašně moc zajímá... jo a smsky taky neposílejte :-)

    Vy, kteří jste pravidelně sledovali CD přílohu, nám píšete, kam se poděla její datová (webová) část. Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli pro rozložení sil a na novém DVD Muzikus ji v budoucnu v původní podobě prozatím nenaleznete. Očekávaný index.html je tam stále, ovšem navigace se výrazně zjednodušila. Veškeré texty se snažíme soustředit do časopisu, audiovizuálním počinům pak uvolnit místo na DVD. To mě vede k myšlence, abych vám připomněl, že toto místo je vyhrazené i pro vás!

    Pokud tedy máte nějaké zajímavé home (i nehome) video, neváhejte se podělit s ostatními! Tak vidíte, v domnění, že si trochu navodím náladu, jsem si zabrnkal pár provařených licků a čert tomu chtěl, že mě napadl zrovna i jeden od našeho kolegy. Nikdo z nás jej neumí zahrát tak dobře jako on. Jeho kouzlo tkví ve zcela specifickém bendingu, kterému by rozuměl snad jenom Alois Hába. Uff, to prostě nedám... pouštím kvákadlo... už je to mnohem lepší...

Články v tomto čísle